masquerade, paper faces on parade
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

masquerade, paper faces on parade


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Przy barze

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
admin
admin

Liczba postów : 23
Join date : 30/12/2011

Przy barze Empty
PisanieTemat: Przy barze   Przy barze EmptySro Lut 08, 2012 12:10 pm

Twisted Evil
Powrót do góry Go down
http://masquerade.secrets-stories.com
Go??



Przy barze Empty
PisanieTemat: Re: Przy barze   Przy barze EmptyPią Lut 10, 2012 7:02 pm

wyglądała bajecznie, że aż zastanawiała się, czy nie oddać kokardy innej brzydszej istocie. zamówiła swoje ulubione martini rosso i skubnęła mleczną czekoladę z talerzyka.
Powrót do góry Go down
Go??



Przy barze Empty
PisanieTemat: Re: Przy barze   Przy barze EmptyPią Lut 10, 2012 7:10 pm

siedział obok tej bajecznej osóbki, ubrany w czarną marynarkę,jakieś rurki i koszulkę z jacka danielsa + czarna maska na oczach. zmierzwił dłonią włosy i poprosił o szklankę whiskey, zerkając na dziewczynę z kokardą. uśmiechnął się do niej. - ładna..kokarda - zaśmiał się.
Powrót do góry Go down
Go??



Przy barze Empty
PisanieTemat: Re: Przy barze   Przy barze EmptyPią Lut 10, 2012 7:14 pm

oblizując dokładnie i namiętnie usta po czekoladzie spojrzała na niego, mając na sobie równie różową maskę, jednak ubrana była w w czarno-pudrową sukienkę. sama poprawiając swoje włosy od razu potraktowała komplement jako swoistą zaczepkę i uśmiechnęła się szeroko.
- dziękuję. długo takiej szukałam - zatrzepotała rzęsami i napiła się martini, które na dodatek potem zaczęło jej barwić usta na krwisty kolor. odstawiła kieliszek by przyjrzeć się mu ogólnie.
- twój strój.. bardzo oryginalnie, monsieur - powiedziała seksownym cichym głosem, jakby była to wielka tajemnica
Powrót do góry Go down
Go??



Przy barze Empty
PisanieTemat: Re: Przy barze   Przy barze EmptyPią Lut 10, 2012 7:21 pm

uśmiechnął się do niej seksownie, a następnie napił się swojej whiskey.
-w takim razie opłacało się szukać - odpowiedział, swoim lekko zachrypniętym, aczkolwiek seksownym głosem i przyjrzał się jej, jednak przez maskę nie wyłapał kim ona jest. patrzył na jej usta przez chwilę, aby potem podziwiać jej długie rzęsy.
-merci, mademoiselle - zamruczał, bo zapewne znał francuski, a jak. uśmiechnął się ujmująco w jej kierunku.
Powrót do góry Go down
Go??



Przy barze Empty
PisanieTemat: Re: Przy barze   Przy barze EmptyPią Lut 10, 2012 7:25 pm

była czuła na tego typu komplementy, które chwaliły jej nienaganny styl i instynkt, toteż znów na jej pięknych ustach pojawił się intrygujący zawadiacki uśmieszek. westchnęła głęboko, by jej piersi z sukienki dały o sobie delikatnie znać.
- myślisz, że dzięki niej zdobędę tytuł królowej balu? - podniosła brwi i spojrzała na niego przygryzając swoje wargi i napiła się by poczuć buzującą w niej krew. gdyby podszedł bliżej to nawet jej tętno mógły bez problemu poczuć.
- polecisz mi jakiegoś dobrego drinka? - zdawała się na jego gust, a chciała dzisiaj zaszaleć.
Powrót do góry Go down
Go??



Przy barze Empty
PisanieTemat: Re: Przy barze   Przy barze EmptyPią Lut 10, 2012 7:31 pm

natomiast jack był mistrzem w komplementowaniu kobiet. spojrzał ukradkiem na jej piersi, które mu się spodobały, a potem na jej pełne, kuszące usta i sam się uśmiechnął.
-tak, na pewno. jest warta tego tytułu, tak jak cały twój strój - pokiwał głową, pewny tego, co mówił i puścił do niej oko. napił się whiskey, przy okazji opróżniając do końca szklaneczkę, ale tym się nie przejmował, bo w końcu mógł wypić ile chce, jest dorosły. spojrzał na barmana, a potem znowu na dziewczynę.
-black cat? - uśmiechnął się do niej ładnie.wódka, sok z żurawiny, cherry brandy i cola. ja lubię, więc pewnie on także.
Powrót do góry Go down
Go??



Przy barze Empty
PisanieTemat: Re: Przy barze   Przy barze EmptyPią Lut 10, 2012 7:37 pm

przygryzła swoje wargi, które nic nie straciły ze swojej kształtności i pełności po czym dopijając rosso do końca odstawiła swój kieliszek i oparła kobieco i z wdziękiem swój łokieć o blat stołu/baru, i przytrzymała na dłoni swój podbródek.
- zimno mi trochę w tym stroju, ale jestem pewna, że w niedługim czasie jeszcze zacznie mi się robić gorąco - powiedziała, mając na myśli, że ten strój jest bardzo skąpy a sukienka cienka, jednak przeszła już do innego obrotu sprawy.
- och, poproszę - wymruczała jak kot, skoro nazwa obowiązywała. przysunęła się do niego ale wzrokiem chwilowo unikała, by stworzyć napięcie.
Powrót do góry Go down
Go??



Przy barze Empty
PisanieTemat: Re: Przy barze   Przy barze EmptyPią Lut 10, 2012 7:43 pm

Pewnie przyszli właśnie tutaj. może nawet szli pod reke by było fajniej. Usiadł z princess sparkle przy barze - co powiesz na drinka? - zaproponował uprzejmie, swoim fajnym głębokim głosem. Może nawet pomógł jej wejśc na kresło, bo te przy barach sa wysokie zawsze. no i spojrzał głęboko w jej oczy. Może miał nadzieje, ze odgadnie kim dziewczyna jest! - pierwszy raz jesteś na takiej imprezie? WYbacz, zagapiłam się troche Wink
Powrót do góry Go down
Go??



Przy barze Empty
PisanieTemat: Re: Przy barze   Przy barze EmptyPią Lut 10, 2012 7:44 pm

uśmiechnął się do niej seksownie, a patrząc na jej nogi, bo jeśli sukienka była skąpa to miał możliwość podziwiać je, oblizał usta, które mimo, że był facetem miał niezwykle pełne i ponętne. aby nie naruszać jej prywatności (jakiejśtam) i nie wyjść na prostaka/świnię/chama (niepotrzebne skreślić) spojrzał znowu na jej twarz, a raczej maskę.
-na pewno niedługo się ogrzejesz - powiedział, kiwając głową i nie powstrzymał kolejnego uśmiechu. zmierzwił dłonią włosy i zamówił dwa drinki, bo zrobiła mu się ochota na czarnego kota. spojrzał na nią, gdy się do niego przysunęła i zastanawiał się, czy są już na takim etapie, że może zacząć się do niej przystawiać, czy jeszcze nie. podziękował barmanowi za drinki, gdy podał im je i upił łyk ze swojej szklanki.
Powrót do góry Go down
Go??



Przy barze Empty
PisanieTemat: Re: Przy barze   Przy barze EmptyPią Lut 10, 2012 7:44 pm

-hm, tak... poprzednim razem planowałam się wybrać, ale nie dotarłam jeśli wiesz co mam na myśli - uśmiechnęła się do niego, zmysłowo oblizując usta i zagryzając wargę na koniec - hm, chętnie się czegoś napiję. zdam się na twój gust co do drinków. oby był doskonały jak twój smoking - wyciągnęła smukłą dłoń w długiej rękawiczce, przesuwając nią po ramieniu chłopaka.
Powrót do góry Go down
Go??



Przy barze Empty
PisanieTemat: Re: Przy barze   Przy barze EmptyPią Lut 10, 2012 7:50 pm

- to tak jak ja. tyle, że ja nie planowałem się wybrać poprzednio, bo nawet o tym nei wiedziałem - wzruszył ramionami. nie przejmował się oczywiście tym faktem, że omineła go taka zabawa, bo takie pierwsze razu są zawsze najlepsze i najbardziej ekscytujące, chociać chuck norris nie podniecał się jakoś jak nastolatka tym całym balem - aczkolwiek nie, nie wiem co masz na myśli - zrobil pewnie seksowną minę by nie wyjść na debila i głupka. Aczkolwiek taki nie był! Tylko po prostu nie domyślał sie niektórych rzeczy - co powiesz na zwykłą whiskey? podobno jest najlepsza i doskonała jak mój smoking właśnie. A przynajmniej dla mnie. chyba, ze wolisz coś bardziej... damskiego - zamruczał i musnął palcem wskazującym jej podbródek.
Powrót do góry Go down
Go??



Przy barze Empty
PisanieTemat: Re: Przy barze   Przy barze EmptyPią Lut 10, 2012 7:53 pm

-jeśli mam być kompletnie szczera, nigdy nie piłam whisky, takze nawet nie wiem czy mi smakuje. chyba od samego początku wrzuciłam ją do szufladki "męskie drinki" i nawet nie próbowałam poznać jej smaku - stwierdziła po chwili namysłu, zakładając nogę na nogę. musiała przytrzymać przy tym swoją całkiem długą, balową sukienkę - więc whisky - zadecydowała ostatecznie, gdyby się nie domyślił. skoro był niedomyślny.
Powrót do góry Go down
Go??



Przy barze Empty
PisanieTemat: Re: Przy barze   Przy barze EmptyPią Lut 10, 2012 8:02 pm

zgrabna jej dłoń, a przede wszystkim zadbana odebrała od niego kociaka i napiła się przymykając oczy i delektując się niezwykłym smakiem. zawiesiła wzrok na jego ustach, które rzeczywiście kusiły i był zupełnie inne, niż zdołała zauważyć u innych mężczyzn, ale to ją zupełnie podniecało.
- no mam nadzieję, z takim celem tutaj się zjawiłam - powiedziała dość śmiało, wbrew trochę sobie, jednak just one night couldn't be so wrong - już masz plusa, że namówiłeś mnie na coś tak pysznego. wiesz, co jest od trzech plusów? - spytała intrygujaco i pokazała mu swoje równiutkie seksownie białe ząbki
Powrót do góry Go down
Go??



Przy barze Empty
PisanieTemat: Re: Przy barze   Przy barze EmptyPią Lut 10, 2012 8:03 pm

- na prawde nie piłaś whisky? - zapytał zaskoczony - jestem w takim razie zaszczycony, że będę pierwsza osobą, przy której napiszesz sie whiskey - wypiął dumnie pierś i zamówił dwie szklaneczki whiskey w takim razie. Pewnie sam wypił dwa duże łyki owego napoju i czekał na reakcję dziewczyny. A dopóki to zrobiła pewnie miział ją fajnie po udzie na zachętę - bardzo ładnie wyglądasz - przyznał jej.
Powrót do góry Go down
Go??



Przy barze Empty
PisanieTemat: Re: Przy barze   Przy barze EmptyPią Lut 10, 2012 8:08 pm

-naprawdę - odpowiedziała figlarnie, spoglądając pytająco na chłopaka - nie mów mi, że obracasz się w towarzystwie, w którym kobiety piją whisky, bo to zabrzmi jak nirwana - posłała mu pobłażliwy uśmiech, prostując się elegancko na barowym stołku, po czym przysunęła w swoją stronę szklaneczkę, kołysząc nią przez moment i grzechocząc lodem - a więc, nadeszła wiekopomna chwila - zachichotała i napiła się alkoholu, uroczo marszcząc nosek - uh, chyba nie zaliczę jej do listy swoich ulubionych trunków, wybacz - mruknęła zawiedziona smakiem whisky. ja też nie lubię, więc... - chyba będziesz musiał wypić obie. żeby się nie zmarnowała.
Powrót do góry Go down
Go??



Przy barze Empty
PisanieTemat: Re: Przy barze   Przy barze EmptyPią Lut 10, 2012 8:08 pm

przyglądał się jej, gdy 'poznawała kociaka' (haha, przepraszam, mam dzisiaj coś z głową) i uśmiechnął się do siebie, dumny ze swojego talentu do wybierania drinków, albo coś. napił się znowu ze szklanki, odstawił ją i spojrzał zaciekawiony na dziewczynę, z seksownym uśmiechem.
-nie tylko ty z takim celem tutaj się zjawiłaś -zapewnił ją, bo w końcu i on miał ochotę dzisiaj się rozerwać, i to nie wbrew sobie. - nie, co? - zamruczał prawie że w jej usta, nachylając się nad nią i kładąc dłoń na jej kolanie, po którym ją pomiział. usmiechnął się w jej usta, bo pewnie domyślał się, co jest od trzech plusów, ale nie ma nic fajniejszego niż usłyszenie tego od drugiej osoby.
Powrót do góry Go down
Go??



Przy barze Empty
PisanieTemat: Re: Przy barze   Przy barze EmptyPią Lut 10, 2012 8:16 pm

oblizała usta, i zadrżała lekko wiedząc, że ma go blisko siebie i jego usta w każdej chwili mogą się styknąć z jej, więc wzięła głęboki, jednak dyskretny wdech i zatrzepotała znów swoimi niewinnymi rzęsami, bo przecież to alicja, nie żaden kociak!
- tak sądzisz? powinnam z tą osobą teraz rozmawiać, a nie z tobą - uśmiechnęła się, bo była pewna, że jack mówił o sobie. rozejrzała się po bokach i zdążyła jeszcze wcisnąć szklankę pomiędzy ich usta, by się napić.
- niespodzianka. duża niespodzianka. jednak daleka droga, kochany przed tobą - ostrzegła i dotknęła nosem jego policzka, by mógł poczuć jej słodki zapach.
Powrót do góry Go down
Go??



Przy barze Empty
PisanieTemat: Re: Przy barze   Przy barze EmptyPią Lut 10, 2012 8:19 pm

- oczywiście, ze w takim towarzystwie się obracam. No, może nie zawsze ale jednak - puścił do niej oczko - a czy to coś złego, ze kobieta pije whiskey? - zpyttał się tak dla pewności. westchnął smutno - a to szkoda - wzruszył ramionkami - ale zawsze możesz zamówić co innego, tyle, że ja nie znam się na drinkach, wiec ci nic specjalnego nei zaproponuje - uśmiechnął się jakoś fajnie mając nadzieję, ze uśmiech załatwi wszystko.
Powrót do góry Go down
Go??



Przy barze Empty
PisanieTemat: Re: Przy barze   Przy barze EmptyPią Lut 10, 2012 8:24 pm

-nie powiedziałam, że to coś złego - powiedziała, uśmiechając się do niego nieznacznie, po czym sięgnęła po jakiś spis drinków, studiując go chwilę - ketel one z tonikiem - zamruczała do barmana, który po chwili postawił przed nią szklankę, którą sięgnęła - szkoda - powtórzyła za nim, raczej tak jednak nie uważając, ale trudno. zanurzyła usta w drinku, spoglądając na chucka spod kurtyny kruczoczarnych rzęs.
Powrót do góry Go down
Go??



Przy barze Empty
PisanieTemat: Re: Przy barze   Przy barze EmptyPią Lut 10, 2012 8:24 pm

ale ich usta nie zetknęły się, bo przecież nie o to chodzi, aby się od razu na siebie rzucać, prawda? uśmiechnął się, patrząc na jej niewinne rzęsy, a potem odsunął się kawałek, jednak ciągle trzymał dłoń na jej kolanie, miziając je delikatnie. sięgnął po swoją szklaneczkę i napił się, patrząc gdzieś na bok. oblizał swoje usta, odstawiając szklankę na blat baru.
-właśnie rozmawiasz - zamruczał i uśmiechnął się delikatnie, ale całkiem łobuzersko do niej i mrugnął. poprawił swoją maskę, aby mu nie spadła, czy coś.
-czy możesz mi przynajmniej zdradzić tajemnicę jak mogę zdobyć kolejne dwa plusy? -wyszeptał do jej ucha, czując jej zapach, którym pewnie się upajał chwilę wcześniej. -krążą plotki, że dobrze tańczę. możemy sprawdzić, jak nam to pójdzie razem - zaproponował, przejeżdżając palcem po jej żuchwie.
Powrót do góry Go down
Go??



Przy barze Empty
PisanieTemat: Re: Przy barze   Przy barze EmptyPią Lut 10, 2012 8:27 pm

przygryzła niewinnie i niezdarnie, wręcz dziecinnie swoją wargę po czym skuliła ramiona, chociaż z jego strony czuła same gorąco, rozgrzewał ją od środka.
- cudownie - wyszeptała do jego ust i uśmiechnęła się, wiadomka, muszą się napoić swoim zachowaniem by potem było coraz milej.
- widzisz, jednak umiesz myśleć w dobrym kierunku, kochany - powiedziała z zachwytem dopijając jednym chlustem kociaka i zacznij na parkiecie! cherry
Powrót do góry Go down
Go??



Przy barze Empty
PisanieTemat: Re: Przy barze   Przy barze EmptyPią Lut 10, 2012 8:33 pm

spojrzał na jej drineczka - prawdopodobnie dobry wybór - stwierdził i uśmiechnął się seksownie. Ponieważ nie chciało mu się za bardzo cackać, a miał fajną okazję by się zabawić przybliżył się do niej - może i nei znam się na drinkach, ale za to znam się na innych rzeczach bardzo dobrze - szepnał jej do uszka i strzelił jej minką w stylu "if you know what i mean" - jesteś na prawdę bardzo seksowna, aż nei mogę uwierzyć, ze jesteś tutaj sama. aczkolwiek mam nadzieję, że kopnie mnie ten zaszczyt i to ja będeę mógł ci towarzyszyć do końca wieczoru.
Powrót do góry Go down
Go??



Przy barze Empty
PisanieTemat: Re: Przy barze   Przy barze EmptyPią Lut 10, 2012 8:39 pm

ten zwrot kojarzy mi się tylko z jasiem fasolą xd - oczywiście, że dobry. bo klasyczny. nie ma niczego lepszego w smaku niż wódka z tonikiem - spojrzała na chłopaka, lekko unosząc brwi i zanurzyła usta w drinku. uśmiechnęła się po jego propozycji, dość figlarnie - ah tak. na przykład na jakich rzeczach się znasz? - zapytała, poprawiając włosy, opadające falami na jej odkryte i szczupłe ramiona - myślę, że nie ma żadnych przeciwwskazań co do tego, żebyś mi nie towarzyszył.
Powrót do góry Go down
Go??



Przy barze Empty
PisanieTemat: Re: Przy barze   Przy barze EmptyPią Lut 10, 2012 8:47 pm

no włąśnie o jasia fasole mi chodziło xdd - zgadzam się w stu procentach - sori, ale nie znam się na drikach jakoś specjalnie. Uśmiechnął się zadziornie. pewnie znał się na naprawianiu samochodów, hehe - znam się na na prawde wielu rzeczach. Jeśeli chcesz to mogę ci udowodnić - zamruczał, ale był szybki bill z niego był, bo pewnie w głowie miał tylko jedną rzecz, huehue. chociaż włąściwie mógłby jej w domu naprawić zlew albo coś xdd Pogładził ciepłą dłonią jej ramię - cieszę się w takim razie bardzo - pewnie cieszył się jak dizecko, że będzie mógł spędzić ten wieczór z jakąś fajną lasią, ot co.
Powrót do góry Go down
Sponsored content



Przy barze Empty
PisanieTemat: Re: Przy barze   Przy barze Empty

Powrót do góry Go down
 

Przy barze

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Przy barze
» Przy barze

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
masquerade, paper faces on parade :: Archiwum :: Bal maskowy 10 lutego-