masquerade, paper faces on parade
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

masquerade, paper faces on parade


 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Parkiet

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Go??



Parkiet - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Parkiet   Parkiet - Page 2 EmptyPią Lut 10, 2012 9:05 pm

uśmiechnął się seksownie do dziewczyny i zdjął swoją maskę, patrząc ciągle na dziewczynę. zmierzwił dłonią włosy i oblizał usta, czekając aż ona pozbędzie się swojej.
Powrót do góry Go down
Go??



Parkiet - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Parkiet   Parkiet - Page 2 EmptyPią Lut 10, 2012 9:07 pm

jeszcze nie widząc, jak wygląda jego twarz również przystąpiła do zdjęcia swojej maski i bardzo chciała zobaczyć, kim jest ten złodziej dusz. nie zdziwiłaby się, jakby miał na imię hermes.
Powrót do góry Go down
Go??



Parkiet - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Parkiet   Parkiet - Page 2 EmptyPią Lut 10, 2012 9:12 pm

spojrzał na twarz dziewczyny, która była niezwykle śliczna i oh ah. uśmiechnął się po raz kolejny seksownie, zastanawiając się, czy ją zna albo coś, ale chyba nie. a jeśli tak to zaraz od niej dostanie. - jestem daniel - przedstawił się miło i musnął ustami jej policzek.
Powrót do góry Go down
Go??



Parkiet - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Parkiet   Parkiet - Page 2 EmptyPią Lut 10, 2012 9:15 pm

- vivien - powiedziała cichutko, bo muzyka zapewne była zciszona już. ona jakby ktoś jej młotkiem uderzył w głowę zaczęła się zachowywać inaczej, bo była bardziej nieśmiała. podrapała się po szyi.
- podobał mi się wieczór - zdradziła mu i uśmiechnęła się niewinnie i również skradła mu całusa w podbródek, bo wyżej nie sięgnęła.
Powrót do góry Go down
Go??



Parkiet - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Parkiet   Parkiet - Page 2 EmptyPią Lut 10, 2012 9:16 pm

Uśmiechnęła się fajnie - hm, witam piękny nieznajomy - zasmiała się. na szczeście nei znała faceta - coco - uśmiechnęła miło. i to tak miło jak na nią, ot. i pozdrawiam, bo mi się z coco ciepłe kluchy zrobiły ;//
Powrót do góry Go down
Go??



Parkiet - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Parkiet   Parkiet - Page 2 EmptyPią Lut 10, 2012 9:17 pm

rozszerzył swój piękny uśmiech i westchnął, bo takiej pięknej blondynki dawno nie widział.
- remy - przedstawił się i uśmiechnął znów, bo musiał ją przekupić skoro niedługo potem uciekł ale zdołał ją wybłagać o numer telefonu, bo ja idę ;c
Powrót do góry Go down
Go??



Parkiet - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Parkiet   Parkiet - Page 2 EmptyPią Lut 10, 2012 9:20 pm

spojrzał na nią i uśmiechnął się delikatnie, bo zauważył różnicę w jej zachowaniu, wcześniej nie była taka..nieśmiała. pewnie schylił się trochę, żeby nie być o tyle od niej wyższym i uniósł delikatnie brwi na ten jej niewinny uśmiech.
-mnie również, ale jeszcze się nie skończył - uśmiechnął się łobuzersko i oblizał swoje usta, ciągle zastanawiając się, gdy wynalazła taką kokardę! dobra, może nie, bo to by było gejowskie trochę. - masz może ochotę pójść gdzieś indziej? - zaproponował, bo przecież miała zrobić z nim te wszystkie miłe rzeczy!
zauważył kątem oka coco i zmarszczył brwi, odwracając od niej wzrok i podziwiając nowo poznaną dziewczynę.
vivien musiała lecieć, ale wymienili się numerami. i on też poszedł.
Powrót do góry Go down
Sponsored content



Parkiet - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Parkiet   Parkiet - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 

Parkiet

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Parkiet
» Parkiet

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
masquerade, paper faces on parade :: Archiwum :: Bal maskowy 10 lutego-